Europejski Kongres Rodzin Polonijnych online

Szczęść Boże,

W imieniu ks. bpa Wiesława Lechowicza, delegata KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej przekazuję wiadomość dotyczącą drugiego Kongres Rodzin Polonijnych. Tym razem, z racji pandemii, spotkamy się online na komunikatorze Zoom w sobotę 21 listopada 2020 r. W załączniku przesyłam szczegółowy Program oraz plakat.

Mam jeszcze w pamięci nasz pierwszy Kongres, który odbył się rok temu w La Ferté sous Joaurre i zgromadził prawie dwieście osób z całej Europy. Także tym razem zachęcam do tak licznego udziału oraz rozpropagowania informacji na temat tego wydarzenia.

Zgłoszenia można dokonac wypełniając formularz, który jest dostępny pod następującym adresem: https://forms.gle/FPJodxVjwDYEG9jV7.

Więcej informacji na stronie: www.emigracja.episkopat.pl

Po zgłoszeniu bardzo proszę poinformować mnie o tym fakcie. Wystarczy wysłać dwa słowa „zgłoszenie wysłane” na e-mail: roberto.czarnowski@gmail.com lub sms na telefon komórkowy: 0033/783742521.

Mam prośbę, aby każda z osób, która uczestniczyła w poprzednim Kongresie, zmobilizowała przynajmniej jedna rodzinę.

Zwracam się do Księży; którym

 leżą na sercu sprawy rodziny, aby szczegóły związane z programem, terminem Kongresu umieścić na internetowej stronie parafialnej, grupie WhatsApp lub facebook przesłać poprzez sms itp. Wytypować z każdej wspólnoty polonijnej przynajmniej dwa małżeństwa.

Do uczestnictwa w naszym wydarzeniu Kongresowym zachęcam także wspólnoty modlitewne i grupy formacyjne: Wspólnotę Przymierza Rodzin z ks. Piotrem Wróblewskim a także liczne grupy Domowego Kościoła z parafii św Genowefy w Paryżu XVI z ks. proboszczem Józefem Musialem, parafii Matki Bożej Fatimskiej w Paryżu XIX z ks. proboszczem Mateuszem Chejzdralem oraz z parafii Aulnay sous Bois z ks. proboszczem Krzysztofem Kochem.

Do zobaczenia online na komunikatorze Zoom 21 listopada o godz. 10.00.

Speichere in deinen Favoriten diesen permalink.

Kommentare sind geschlossen.